
SVETOVNI DAN RIBIŠTVA – 21. november
.. je pomembna priložnost za ozaveščanje o pomenu ribištva in akvakulture za prehransko stabilnost, okoljsko trajnost ter ohranjanje tradicionalnih praks.

DAN TRAJNOSTNE UPORABE ODPADNIH MATERIALOV – izmenjevalnica rabljenih zimskih oblačil ter ustvarjalna delavnica
Vabljeni na delavnico v sklopu projekta Zeleni ekološki otoki…

Nova daljinska pohodniška pot v Kamniško-Savinjskih Alpah
Voda je bogastvo! Kamniško-Savinjske Alpe so naravni vodni stolp, ki s kvalitetno vodo oskrbuje okoliške prebivalce. Žal pa ljudje čisto gorsko vodo onesnažujemo že v njenem povirnem območju. Z namenom, da se domačini zavemo našega vodnega bogastva, ki naj ga cenijo tudi obiskovalci naših krajev, je bila zasnovana krožna Vodna pot okoli Kamniško-Savinjskih Alp.

OD BISTRIH GORENJSKIH VODA DO ZDRAVEGA RIBJEGA OBROKA – zadnja v nizu ribogojsko-prehranskih delavnic
Projekt GORENJSKE RIBE, zadnja v nizu šestih ribogojsko-prehranskih izobraževalnih delavnic.

Projekt “Arhitektura gorenjskih vasi”: NAKLO, spletna predstavitev s pogovorom
Posebej lepo vabljeni prebivalci Naklega …

Projekt “Arhitektura gorenjskih vasi”: NOMENJ, bogastvo stavbne dediščine in zasnova skupnega prostora
Posebej lepo vabljeni prebivalci omenjene vasi …

Projekt “Arhitektura gorenjskih vasi”: BITNJE, bogastvo dediščine in zasnova ureditve
Posebej lepo vabljeni prebivalci omenjene vasi …

Projekt RIBJA KULTURNA DEDIŠČINA: 2. delavnica – UREJANJE LOKACIJ ZA PREDSTAVLJANJE RIBJE KULTURNE DEDIŠČINE IN RIBJI SONARAVNI TURIZEM
Vabljeni na 2. krajinsko arhitekturno delavnico …
